• Wpisów: 81
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:38
  • Licznik odwiedzin: 5 824 / 1646 dni
 
sodziakxdxd
 
León Verdas - na początku arogancki, zarozumiały i zadufany w sobie, ale ma też dobre serce. W towarzystwie Ludmily może sprawiać wrażenie złośliwego. W przeciwieństwie do Tomása pochodzi z bogatej rodziny i nigdy nie musiał zajmować się pracą. León jest uczniem Studio 21 i posiada wielki artystyczny potencjał.

Początkowo zamierzał zdobyć serce Violetty, by odegrać się na Tomásie, który podoba się jego dziewczynie, Ludmile. Z reguły trzyma się w szkole z resztą „paczki” , ale jest naprawdę porządnym facetem.

Uwielbia śpiewać ale także tańczyć co wychodzi mu naprawdę świetnie. Jego pasja jest granie na fortepianie oraz jazda na motocrosie .  W drugim sezonie Violetty Leon okazuję swą miłość w sposób cudowny. Jest miły, kochany oraz sprawia wrażenie chłopaka idealnego dlatego gdy z powodu nieporozumienia zostawia dziewczynę i po jakimś czasie zaczyna spotykać z Larą ( dziewczyną z motokrosu ) Violetcie po prostu pęka serce. W serialu Violetcie współczują wszyscy uczniowie a najbardziej pociesza ją Diego w , którym się zakochuje .

Po mimo wszystko on szaleńczo kocha Violettę jak nikt inny . Czy będą razem ? Dowiemy się w Disney Chanel codziennie o 16.00 lub o 20.00 od poniedziałku do piątku .

W serialu Leona gra : Jorge Blanco . Leon Kocha się w Violettcie i pokazuje miłośc do niej ale ona go nie chce. Pewnego dnia violetta zdecydowała się z nim być po kryjomu żeby nikt nie wiedział o nim.

W 3 sezonie Violetty Violetta przebiera się za Roxy, żeby zbliżyć się do Leona, ale okazuje się to klapą. Leon zakochuje się w Roxy od pierwszego wejrzenia. Violetta teraz ma bardzo duży problem...

Pod koniec 3 sezonu znowu są razem. Leon i Violetta są silniejsi z miłością. W Sevilli przysięgają sobie że zawsze będą parą

tumblr_ngjbv68Weq1sckp22o5_r2_250.gif

  •  
  • Pozostało 1000 znaków